MM302F1K
U.S. SensorU.S. Sensor
MM302F1K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM302F1K
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K MELF
Podatkovni listi: 1.MM302F1K.pdf2.MM302F1K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MM302F1K
Številka dela MM302F1K Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149643 pcs Podatkovni list 1.MM302F1K.pdf2.MM302F1K.pdf
Serija MM Odpornost na Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranca odpornosti ±10% Pakiranje Bulk
Paket / primer LL-31, MICRO-MELF delovna temperatura 220°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - vodilna žica - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis NTC Thermistor 3k LL-31, MICRO-MELF B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 3419K
B Vrednost Toleranca -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MM3-AC100
MM3-AC100
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 100V
Na zalogi: 959 pcs
Prenesi:
RFQ
MM3 DC24
MM3 DC24
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 24V