MM3013FE-R58
pregled izdelka
Številka dela: MM3013FE-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 301K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MM3013FE-R58.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MM3013FE-R58
Številka dela MM3013FE-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 301K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2417166 pcs Podatkovni list MM3013FE-R58.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Metal Devil® MM Odpornost 301 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MM3013FER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 301 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MM300
MM300
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: DIGITAL MULTIMETER, MANUAL-RANGI
Na zalogi: 3657 pcs
Prenesi: MM300.pdf
RFQ
MM35 0R280-DIN
MM35 0R280-DIN
Proizvajalci: Ametherm
Opis: ICL .2 OHM WITH DIN BLOCK
Na zalogi: 1112 pcs
Prenesi: MM35 0R280-DIN.pdf
RFQ
MM302F1K
MM302F1K
Proizvajalci: U.S. Sensor
Opis: THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K MELF
Prenesi: MM302F1K.pdf
MM35 1R050
MM35 1R050
Proizvajalci: Ametherm
Opis: ICL 1 OHM 25% 50A
Prenesi: MM35 1R050.pdf
MM3 DC24
MM3 DC24
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 24V
Na zalogi: 942 pcs
Prenesi: MM3 DC24.pdf
MM30R1FE-R58
MM30R1FE-R58
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 30.1 OHM 1W 1% AXIAL
Prenesi: MM30R1FE-R58.pdf
MM35 0R280
MM35 0R280
Opis: ICL .2 OHM 25% 80A