MM30R1FE-R58
pregled izdelka
Številka dela: MM30R1FE-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 30.1 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MM30R1FE-R58.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MM30R1FE-R58
Številka dela MM30R1FE-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 30.1 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2097237 pcs Podatkovni list MM30R1FE-R58.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija Metal Devil® MM Odpornost 30.1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena MM30R1FER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 30.1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MM300
MM300
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: DIGITAL MULTIMETER, MANUAL-RANGI
Na zalogi: 3657 pcs
Prenesi: MM300.pdf
RFQ
MM35 0R280
MM35 0R280
Proizvajalci: Ametherm
Opis: ICL .2 OHM 25% 80A