TFN0.75NT75
TechflexTechflex
TFN0.75NT75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFN0.75NT75
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 75' NATURAL
Podatkovni listi: 1.TFN0.75NT75.pdf2.TFN0.75NT75.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 290 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFN0.75NT75
Številka dela TFN0.75NT75 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 75' NATURAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 290 pcs Podatkovni list 1.TFN0.75NT75.pdf2.TFN0.75NT75.pdf
Premer - Debelina stene 0.040" (1.02mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® PFA™ Druga imena 1030-1348
TFN0.75NT75-ND
delovna temperatura -70°C ~ 280°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Perfluoroalkoxy (PFA), Plenum Rated
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 75.00' (22.86m)
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.250" (31.75mm) Barva Natural