TFN0.25NT200
TechflexTechflex
TFN0.25NT200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFN0.25NT200
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 200' NATURAL
Podatkovni listi: 1.TFN0.25NT200.pdf2.TFN0.25NT200.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 320 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFN0.25NT200
Številka dela TFN0.25NT200 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 200' NATURAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 320 pcs Podatkovni list 1.TFN0.25NT200.pdf2.TFN0.25NT200.pdf
Premer - Debelina stene 0.040" (1.02mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® PFA™ Druga imena 1030-1228
TFN0.25NT200-ND
delovna temperatura -70°C ~ 280°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Perfluoroalkoxy (PFA), Plenum Rated
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 200' (60.96m)
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.375" (9.52mm) Barva Natural