TFN0.50NT100
TechflexTechflex
TFN0.50NT100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFN0.50NT100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 100' NATURAL
Podatkovni listi: 1.TFN0.50NT100.pdf2.TFN0.50NT100.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 265 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFN0.50NT100
Številka dela TFN0.50NT100 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 100' NATURAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 265 pcs Podatkovni list 1.TFN0.50NT100.pdf2.TFN0.50NT100.pdf
Premer - Debelina stene 0.040" (1.02mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® PFA™ Druga imena 1030-1347
TFN0.50NT100-ND
delovna temperatura -70°C ~ 280°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Perfluoroalkoxy (PFA), Plenum Rated
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.875" (22.22mm) Barva Natural