TFN1.75NT50
TechflexTechflex
TFN1.75NT50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFN1.75NT50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-3/4" X 50' NATURAL
Podatkovni listi: 1.TFN1.75NT50.pdf2.TFN1.75NT50.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 144 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 144 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFN1.75NT50
Številka dela TFN1.75NT50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-3/4" X 50' NATURAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144 pcs Podatkovni list 1.TFN1.75NT50.pdf2.TFN1.75NT50.pdf
Premer - Debelina stene 0.040" (1.02mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® PFA™ delovna temperatura -70°C ~ 280°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Perfluoroalkoxy (PFA), Plenum Rated Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Flame Resistant, Heat Resistant Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.750" (44.45mm) Premer - znotraj, razširjen 1.750" (44.45mm)