H2F1.38BK25
TechflexTechflex
H2F1.38BK25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2F1.38BK25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 35MM 25'
Podatkovni listi: 1.H2F1.38BK25.pdf2.H2F1.38BK25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H2F1.38BK25
Številka dela H2F1.38BK25 Proizvajalec Techflex
Opis 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 35MM 25' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5584 pcs Podatkovni list 1.H2F1.38BK25.pdf2.H2F1.38BK25.pdf
Debelina stene - nenačrtovana - Razmerje krčenja 2 to 1
Serija Shrinkflex Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 25.00' (7.62m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer - notranji, dobavljeni 1.38" (35.1mm) Premer - notranji, obnovljeni 0.69" (17.5mm)
natančen opis Fabric Heat Shrink 2 to 1 1.38" (35.1mm) x 25.00' (7.62m) Barva Black