H2F2.36BK25
TechflexTechflex
H2F2.36BK25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2F2.36BK25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 60MM 25'
Podatkovni listi: 1.H2F2.36BK25.pdf2.H2F2.36BK25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H2F2.36BK25
Številka dela H2F2.36BK25 Proizvajalec Techflex
Opis 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 60MM 25' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1526 pcs Podatkovni list 1.H2F2.36BK25.pdf2.H2F2.36BK25.pdf
Debelina stene - nenačrtovana - Razmerje krčenja 2 to 1
Serija Shrinkflex Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 25.00' (7.62m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer - notranji, dobavljeni 2.36" (59.9mm) Premer - notranji, obnovljeni 1.18" (30.0mm)
natančen opis Fabric Heat Shrink 2 to 1 2.36" (59.9mm) x 25.00' (7.62m) Barva Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
H2F1.58BK25
H2F1.58BK25
Proizvajalci: Techflex
Opis: 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 40MM 25'
Na zalogi: 1779 pcs
Prenesi: H2F1.58BK25.pdf
RFQ
H2F2.36BK
H2F2.36BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 60MM 100'