H2F2.36BK
TechflexTechflex
H2F2.36BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2F2.36BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 60MM 100'
Podatkovni listi: 1.H2F2.36BK.pdf2.H2F2.36BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 367 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 367 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H2F2.36BK
Številka dela H2F2.36BK Proizvajalec Techflex
Opis 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 60MM 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 367 pcs Podatkovni list 1.H2F2.36BK.pdf2.H2F2.36BK.pdf
Debelina stene - nenačrtovana - Razmerje krčenja 2 to 1
Serija Shrinkflex Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 100.0' (30.5m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer - notranji, dobavljeni 2.36" (59.9mm) Premer - notranji, obnovljeni 1.18" (30.0mm)
natančen opis Fabric Heat Shrink 2 to 1 2.36" (59.9mm) x 100.0' (30.5m) Barva Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
H2F2.36BK25
H2F2.36BK25
Proizvajalci: Techflex
Opis: 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 60MM 25'