H2F0.98BK
TechflexTechflex
H2F0.98BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2F0.98BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 25MM 100'
Podatkovni listi: 1.H2F0.98BK.pdf2.H2F0.98BK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H2F0.98BK
Številka dela H2F0.98BK Proizvajalec Techflex
Opis 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 25MM 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5763 pcs Podatkovni list 1.H2F0.98BK.pdf2.H2F0.98BK.pdf
Debelina stene - nenačrtovana - Razmerje krčenja 2 to 1
Serija Shrinkflex Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 100.0' (30.5m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer - notranji, dobavljeni 0.98" (24.9mm) Premer - notranji, obnovljeni 0.49" (12.4mm)
natančen opis Fabric Heat Shrink 2 to 1 0.98" (24.9mm) x 100.0' (30.5m) Barva Black