DGN0.50BK
TechflexTechflex
DGN0.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DGN0.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka DRAGON SLEEVE 1/2" BLACK, 500 FT
Podatkovni listi: DGN0.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 241 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 241 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DGN0.50BK
Številka dela DGN0.50BK Proizvajalec Techflex
Opis DRAGON SLEEVE 1/2" BLACK, 500 FT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 241 pcs Podatkovni list DGN0.50BK.pdf
Zaščita tekočin - Dolžina 500' (152.40m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti - Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.875" (22.22mm) Barva Black