DGN1.25BK
TechflexTechflex
DGN1.25BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DGN1.25BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka DRAGON SLEEVE 1-1/4" BLACK, 250
Podatkovni listi: DGN1.25BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 189 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 189 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DGN1.25BK
Številka dela DGN1.25BK Proizvajalec Techflex
Opis DRAGON SLEEVE 1-1/4" BLACK, 250 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 189 pcs Podatkovni list DGN1.25BK.pdf
Premer - Debelina stene -
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Dragon delovna temperatura -
Materialna ocena vnetljivosti - Material -
Zaščita tekočin - Dolžina 250' (76.20m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti - Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.750" (44.45mm) Barva Black