DGN1.75BK
TechflexTechflex
DGN1.75BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DGN1.75BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka DRAGON SLEEVE 1-3/4" BLACK, 200
Podatkovni listi: DGN1.75BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 191 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 191 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DGN1.75BK
Številka dela DGN1.75BK Proizvajalec Techflex
Opis DRAGON SLEEVE 1-3/4" BLACK, 200 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 191 pcs Podatkovni list DGN1.75BK.pdf
Zaščita tekočin - Dolžina 200' (60.96m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti - Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.750" (44.45mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.125" (53.97mm) Barva Black