DGN0.25BK
TechflexTechflex
DGN0.25BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DGN0.25BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka DRAGON SLEEVE 1/4" BLACK, 500 FT
Podatkovni listi: DGN0.25BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 601 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DGN0.25BK
Številka dela DGN0.25BK Proizvajalec Techflex
Opis DRAGON SLEEVE 1/4" BLACK, 500 FT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 601 pcs Podatkovni list DGN0.25BK.pdf
Premer - Debelina stene -
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Dragon delovna temperatura -
Materialna ocena vnetljivosti - Material -
Zaščita tekočin - Dolžina 500' (152.40m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti - Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.313" (7.95mm) Barva Black