CNN1.50BK40
TechflexTechflex
CNN1.50BK40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CNN1.50BK40
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.5" X 40' BLACK
Podatkovni listi: 1.CNN1.50BK40.pdf2.CNN1.50BK40.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 449 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 449 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CNN1.50BK40
Številka dela CNN1.50BK40 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 40' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 449 pcs Podatkovni list 1.CNN1.50BK40.pdf2.CNN1.50BK40.pdf
Premer - Debelina stene 0.028" (0.71mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Anti-Stat Druga imena 1030-1409
CNN1.50BK40-ND
delovna temperatura -45°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Nylon, Carbonized, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 40.00' (12.19m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.500" (63.50mm) Barva Black