CNN1.25BK
TechflexTechflex
CNN1.25BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CNN1.25BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-1/4" X 250' BLACK
Podatkovni listi: 1.CNN1.25BK.pdf2.CNN1.25BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 93 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CNN1.25BK
Številka dela CNN1.25BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-1/4" X 250' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93 pcs Podatkovni list 1.CNN1.25BK.pdf2.CNN1.25BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.028" (0.71mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Anti-Stat Druga imena 1030-1406
CNN1.25BK-ND
delovna temperatura -45°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Nylon, Carbonized, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 250' (76.20m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.750" (44.45mm) Barva Black