CNN1.50BK
TechflexTechflex
CNN1.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CNN1.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.5" X 200' BLACK
Podatkovni listi: CNN1.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 84 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 84 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CNN1.50BK
Številka dela CNN1.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 200' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84 pcs Podatkovni list CNN1.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.028" (0.71mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Anti-Stat Druga imena 1030-1408
CNN1.50BK-ND
Q7146857A
delovna temperatura -45°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Nylon, Carbonized, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 200' (60.96m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.500" (63.50mm) Barva Black
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CNN1.50BK40
CNN1.50BK40
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 1.5" X 40' BLACK