CNN0.75BK75
TechflexTechflex
CNN0.75BK75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CNN0.75BK75
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 75' BLACK
Podatkovni listi: 1.CNN0.75BK75.pdf2.CNN0.75BK75.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 413 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 413 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CNN0.75BK75
Številka dela CNN0.75BK75 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 75' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 413 pcs Podatkovni list 1.CNN0.75BK75.pdf2.CNN0.75BK75.pdf
Premer - Debelina stene 0.028" (0.71mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Anti-Stat Druga imena 1030-1280
CNN0.75BK75-ND
delovna temperatura -45°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Nylon, Carbonized, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 75.00' (22.86m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.250" (31.75mm) Barva Black