WW4JB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JB150R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW4JB150R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150 OHM 4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW4JB150R.pdf2.WW4JB150R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW4JB150R
Številka dela WW4JB150R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150 OHM 4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 350007 pcs Podatkovni list 1.WW4JB150R.pdf2.WW4JB150R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Serija WW Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 4 150 5% B