WW4JB200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JB200R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW4JB200R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 200 OHM 4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW4JB200R.pdf2.WW4JB200R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW4JB200R
Številka dela WW4JB200R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 200 OHM 4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 309589 pcs Podatkovni list 1.WW4JB200R.pdf2.WW4JB200R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Serija WW Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 4 200 5% B