WW4FT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW4FT100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW4FT100R.pdf2.WW4FT100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW4FT100R
Številka dela WW4FT100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 314155 pcs Podatkovni list 1.WW4FT100R.pdf2.WW4FT100R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Serija WW Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound