WW3JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JB1R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3JB1R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3JB1R00.pdf2.WW3JB1R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW3JB1R00
Številka dela WW3JB1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 356921 pcs Podatkovni list 1.WW3JB1R00.pdf2.WW3JB1R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 5 1 5% B
WW515%B
WW515%B-ND
WW51JB
WW51JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound