WW3JB1K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JB1K60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3JB1K60
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.6K OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3JB1K60.pdf2.WW3JB1K60.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW3JB1K60
Številka dela WW3JB1K60 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.6K OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 435644 pcs Podatkovni list 1.WW3JB1K60.pdf2.WW3JB1K60.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 1.6 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 3 1.6K 5% B