WW3JB33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JB33R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3JB33R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3JB33R0.pdf2.WW3JB33R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW3JB33R0
Številka dela WW3JB33R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 33 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 435723 pcs Podatkovni list 1.WW3JB33R0.pdf2.WW3JB33R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 5 33 5% B
WW5335%B
WW5335%B-ND
WW533JB
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 33 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound