WW3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3JB100R.pdf2.WW3JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW3JB100R
Številka dela WW3JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 375277 pcs Podatkovni list 1.WW3JB100R.pdf2.WW3JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 5 100 5% B