WW3FTR250
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FTR250 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW3FTR250
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.25 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW3FTR250.pdf2.WW3FTR250.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW3FTR250
Številka dela WW3FTR250 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.25 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 333629 pcs Podatkovni list 1.WW3FTR250.pdf2.WW3FTR250.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija WW Odpornost 250 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 3 0.25 1% R
WW30.25FRTR
WW30.25FRTR-ND
WW3FTR250TR
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 250 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound