WW2JB3K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JB3K30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2JB3K30
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.3K OHM 1.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2JB3K30.pdf2.WW2JB3K30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW2JB3K30
Številka dela WW2JB3K30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.3K OHM 1.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 312744 pcs Podatkovni list 1.WW2JB3K30.pdf2.WW2JB3K30.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 3.3 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 2 3.3K 5% B