WW2JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JB2R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2JB2R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2 OHM 1.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2JB2R00.pdf2.WW2JB2R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW2JB2R00
Številka dela WW2JB2R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2 OHM 1.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 438059 pcs Podatkovni list 1.WW2JB2R00.pdf2.WW2JB2R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 2 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 2 2 5% B
WW225%B
WW225%B-ND
WW22JB
WW22JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 2 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound