WW2JB2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JB2K20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2JB2K20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.2K OHM 1.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2JB2K20.pdf2.WW2JB2K20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW2JB2K20
Številka dela WW2JB2K20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2K OHM 1.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 364339 pcs Podatkovni list 1.WW2JB2K20.pdf2.WW2JB2K20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 2 2.2K 5% B