WW2JB33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JB33R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2JB33R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 33 OHM 1.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2JB33R0.pdf2.WW2JB33R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW2JB33R0
Številka dela WW2JB33R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 33 OHM 1.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 488545 pcs Podatkovni list 1.WW2JB33R0.pdf2.WW2JB33R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 2 33 5% B
WW2335%B
WW2335%B-ND
WW233JB
WW233JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 33 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound