CF2JB75K0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF2JB75K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JB75K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 75K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JB75K0.pdf2.CF2JB75K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JB75K0
Številka dela CF2JB75K0 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 75K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1435628 pcs Podatkovni list 1.CF2JB75K0.pdf2.CF2JB75K0.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 2W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) 0/ -500ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm) Serija CF
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CF2JB75K0 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 75k Ohm ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES 75K OHM 2W 5% AXIAL Premaz, tip ohišja Carbon Film