CF2JA68K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JA68K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 68K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JA68K0.pdf2.CF2JA68K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JA68K0
Številka dela CF2JA68K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 68K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1539837 pcs Podatkovni list 1.CF2JA68K0.pdf2.CF2JA68K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 68 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 68 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film