CF2JA10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JA10M0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JA10M0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10M OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JA10M0.pdf2.CF2JA10M0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JA10M0
Številka dela CF2JA10M0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10M OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1482337 pcs Podatkovni list 1.CF2JA10M0.pdf2.CF2JA10M0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena CF 2 10M 5% T