CF2JA39R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF2JA39R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 39 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF2JA39R0.pdf2.CF2JA39R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF2JA39R0
Številka dela CF2JA39R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 39 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1785588 pcs Podatkovni list 1.CF2JA39R0.pdf2.CF2JA39R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serija CF Odpornost 39 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 39 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film