PQ15RW1B
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ15RW1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ15RW1B
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4
Podatkovni listi: PQ15RW1B.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PQ15RW1B
Številka dela PQ15RW1B Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5729 pcs Podatkovni list PQ15RW1B.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) 15V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 (Formed Leads) PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1640-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 15 V 1A TO-220-4
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -