PQ15RW11J00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ15RW11J00H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ15RW11J00H
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4
Podatkovni listi: PQ15RW11J00H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ15RW11J00H
Številka dela PQ15RW11J00H Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5014 pcs Podatkovni list PQ15RW11J00H.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5A @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) 15V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2290-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 15 V 1A TO-220-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -
Podobni izdelki
PQ15RF1G
PQ15RF1G
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LINEAR 15.7V 1A TO220-4
Na zalogi: 44575 pcs
Prenesi: PQ15RF1G.pdf
RFQ
PQ15RW1B
PQ15RW1B
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4
Na zalogi: 5729 pcs
Prenesi: PQ15RW1B.pdf
RFQ
PQ15RW11
PQ15RW11