PQ15RW21J00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ15RW21J00H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ15RW21J00H
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 2A TO220-4
Podatkovni listi: PQ15RW21J00H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ15RW21J00H
Številka dela PQ15RW21J00H Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 2A TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2721 pcs Podatkovni list PQ15RW21J00H.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 2A Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) 15V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2292-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 15 V 2A TO-220-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 2A Nadzorne funkcije -
Podobni izdelki
PQ1A-24V
PQ1A-24V
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Na zalogi: 16616 pcs
Prenesi: PQ1A-24V.pdf
RFQ
PQ1A-6V
PQ1A-6V
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 6V