PQ15RF1G
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ15RF1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ15RF1G
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 15.7V 1A TO220-4
Podatkovni listi: PQ15RF1G.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ15RF1G
Številka dela PQ15RF1G Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 15.7V 1A TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44575 pcs Podatkovni list PQ15RF1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5A @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 15.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 (Formed Leads) PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1635-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1A TO-220-4
Trenutni - Quiescent (Iq) 20µA Trenutni - izhod 1A