PQ025EZ5MZZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ025EZ5MZZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ025EZ5MZZ
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63
Podatkovni listi: PQ025EZ5MZZ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ025EZ5MZZ
Številka dela PQ025EZ5MZZ Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 66725 pcs Podatkovni list PQ025EZ5MZZ.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1575-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA SC-63
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 500mA
Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ025EZ02ZPH
PQ025EZ02ZPH
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63
Na zalogi: 147687 pcs
Prenesi: PQ025EZ02ZPH.pdf
RFQ
PQ025EZ01ZZ
PQ025EZ01ZZ
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63
Na zalogi: 3481 pcs
Prenesi: PQ025EZ01ZZ.pdf
RFQ
PQ025EZ5MZZH
PQ025EZ5MZZH
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63