PQ025Y3H3ZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ025Y3H3ZZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PQ025Y3H3ZZH
Številka dela PQ025Y3H3ZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3054 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 3.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2241-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3.5A SC-63 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 3.5A Nadzorne funkcije Enable