PQ025Y053ZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ025Y053ZZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263
Podatkovni listi: PQ025Y053ZZH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ025Y053ZZH
Številka dela PQ025Y053ZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3404 pcs Podatkovni list PQ025Y053ZZH.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja TO-263 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 5A TO-263
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 5A
Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ030EZ01ZZ
PQ030EZ01ZZ
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3V 1A SC63
Na zalogi: 73603 pcs
Prenesi: PQ030EZ01ZZ.pdf
RFQ
PQ025EZ5MZZ
PQ025EZ5MZZ
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63
Na zalogi: 66725 pcs
Prenesi: PQ025EZ5MZZ.pdf
RFQ
PQ025Y053ZZ
PQ025Y053ZZ
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 5A SC63