PQ025EZ02ZPH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ025EZ02ZPH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ025EZ02ZPH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63
Podatkovni listi: PQ025EZ02ZPH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ025EZ02ZPH
Številka dela PQ025EZ02ZPH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147687 pcs Podatkovni list PQ025EZ02ZPH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2554-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 2A SC-63 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 2A Nadzorne funkcije Enable