PQ025ENA1ZPH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ025ENA1ZPH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ025ENA1ZPH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63
Podatkovni listi: PQ025ENA1ZPH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ025ENA1ZPH
Številka dela PQ025ENA1ZPH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63145 pcs Podatkovni list PQ025ENA1ZPH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2621-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SC-63 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable