PQ018EN5MZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ018EN5MZZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PQ018EN5MZZH
Številka dela PQ018EN5MZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3681 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) -
Paket naprave za dobavitelja TO-263 Serija -
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura - Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA TO-263
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -