PQ018ENA1ZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ018ENA1ZZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PQ018ENA1ZZH
Številka dela PQ018ENA1ZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2987 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SC-63
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 1A