PQ018EH02ZPH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ018EH02ZPH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ018EH02ZPH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263
Podatkovni listi: PQ018EH02ZPH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ018EH02ZPH
Številka dela PQ018EH02ZPH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54584 pcs Podatkovni list PQ018EH02ZPH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-263 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2549-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A TO-263 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 2A Nadzorne funkcije Enable