PQ018EH01ZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ018EH01ZZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263
Podatkovni listi: PQ018EH01ZZH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ018EH01ZZH
Številka dela PQ018EH01ZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3174 pcs Podatkovni list PQ018EH01ZZH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-263 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2230-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A TO-263 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ018EF02SZH
PQ018EF02SZH
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220-4
Na zalogi: 4100 pcs
Prenesi: PQ018EF02SZH.pdf
RFQ
PQ018EN01ZPH
PQ018EN01ZPH
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63
Na zalogi: 84352 pcs
Prenesi: PQ018EN01ZPH.pdf
RFQ
PQ018EH01ZZ
PQ018EH01ZZ
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263