LS044Q7DH01
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS044Q7DH01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LS044Q7DH01
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 4.4" 320X240
Podatkovni listi: 1.LS044Q7DH01.pdf2.LS044Q7DH01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LS044Q7DH01
Številka dela LS044Q7DH01 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 4.4" 320X240 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1267 pcs Podatkovni list 1.LS044Q7DH01.pdf2.LS044Q7DH01.pdf
Ogled območja 90.80mm W x 68.40mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2910
LS044Q7DH01-ND
Vmesnik Serial Grafična barva Black
Dot Size - Dot Pixels 320 x 240 (QVGA)
Dot Pitch 0.28mm W x 0.28mm H Vrsta zaslona Monochrome
Način prikaza Reflective Diagonalna velikost zaslona 4.4" (111.76mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Reflective Black Monochrome Serial 4.4" (111.76mm) 320 x 240 (QVGA) Osvetlitev ozadja Without Backlight
Barva ozadja White
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LS044Q7DH01-DU
LS044Q7DH01-DU
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: LCD TFT 4.4" 320X240