LS044Q7DH01-DU
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS044Q7DH01-DU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LS044Q7DH01-DU
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 4.4" 320X240
Podatkovni listi: LS044Q7DH01-DU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LS044Q7DH01-DU
Številka dela LS044Q7DH01-DU Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 4.4" 320X240 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3218 pcs Podatkovni list LS044Q7DH01-DU.pdf
Ogled območja 90.80mm W x 68.40mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2911
Vmesnik I²C Grafična barva -
Dot Size - Dot Pixels 320 x 240 (QVGA)
Dot Pitch 0.28mm W x 0.28mm H Vrsta zaslona TFT - Monochrome
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 4.4" (111.76mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive TFT - Monochrome I²C 4.4" (111.76mm) 320 x 240 (QVGA) Osvetlitev ozadja -